Contact

Ploiești

Servicii:

Vanzari auto, Service mecanica, Caroserie, Vopsitorie, Constatari daune
Platforma Hipermarket AUCHAN, Ploiesti

Service:

0244 406 670
E-mail service: programari.ploiesti@serus.ro

Program:
L-V: 8:00 - 18:00
S: 8:00 - 13:00
D: Inchis

Vanzari Vehicule Noi:

0244 406 660
Program: L-V: 9:00 - 18:00 ; S: 9:00 - 13:00

Departament Vanzari Auto:

Mirela Anghel - director vanzari Dacia
0740.139.220
E-mail: mirela.anghel@serus.ro
Razvan Scarlat - consilier vanzari Dacia
0746.207.493
E-mail: razvan.scarlat@serus.ro
Adrian Vlad - consilier vanzari Dacia
0724.219.836
E-mail: adrian.vlad@serus.ro
Daniel Mares - consilier vanzari Dacia
0746.207.494
E-mail: daniel.mares@serus.ro

Vanzari Vehicule de Ocazie:

Daniel Mares - consilier vanzari VO
0746.207.494
E-mail: daniel.mares@serus.ro

București

Vanzari auto, Service mecanica

Bd. Timisoara, Nr. 60 E, Sector 6, Bucuresti

Service:

021 444 08 03; 0756 999 933
E-mail service: programari@serus.ro
Program: L-V 07:30-22:30 ; S 09:00-13:00

Vanzari Vehicule Noi:

0743.22.44.88
Program: L-V: 9:00 - 17:30; S: 9:00 - 13:00

Departament Vanzari Auto:

Nicoleta Petre - director vanzari
0723.533.703
E-mail: nicoleta.petre@serus.ro
Iulian Radu - consilier vanzari flote
0740.16.16.88
E-mail: iulian.radu@serus.ro
Madalin Bratu - consilier vanzari teren
0743.202.302
E-mail: madalin.bratu@serus.ro

Departament Vanzari Auto:

Andrei Clapan - consilier vanzari showroom
0753.244.544
E-mail: andrei.clapan@serus.ro
Madalina Velicu - consilier vanzari teren
0747.177.077
E-mail: madalina.velicu@serus.ro
Dan Ceausescu - consilier vanzari teren
0758.355.755
E-mail: dan.ceausescu@serus.ro

Vanzari Vehicule de Ocazie:

Cristian Giurgiu - Sef Departament VO
0757.255.755
E-mail: cristian.giurgiu@serus.ro
Bogdan Oancia - Consilier vanzari auto rulate
0720.344.544
E-mail: bogdan.oancia@serus.ro
Adrian Comaneci - Consilier vanzari auto rulate
0740.121.473
E-mail: adrian.comaneci@serus.ro

Chiajna

Servicii:

Vanzari auto, Service mecanica, Caroserie, Vopsitorie, Constatari daune
Soseaua de Centura, Nr. 17, Chiajna, Jud. Ilfov

Service:

021 315 55 64 / 0747 074 440
E-mail service: mecanica@serus.ro
Program: L-V: 8:00 - 17:00

Caroserie:

021.315.55.64 / 0728.088.900

Departament Vanzari Auto:

Dan Romanescu - coordonator vanzari
0744.509.632
E-mail: dan.romanescu@serus.ro
Mugurel Popescu - consilier vanzari flote
0740.16.16.68
E-mail: mugurel.popescu@serus.ro
Gina Besnila - consilier vanzari
0742.04.04.50
E-mail: gina.besnila@serus.ro

Vanzari Vehicule de Ocazie:

Stefan Predica - consilier vanzari VO
0756.069.222
E-mail: stefan.predica@serus.ro
contact.php